Zastanawiasz się, co przyniesie Ci kolejny nadchodzący rok? Dobrze radzimy – przestań to robić i weź sprawy w swoje ręce. Wystarczy, że na kilka tygodni przed końcem roku kupisz planer 2023 i zaczniesz zapisywać w nim konkretne plany. Jak zaplanować kolejny rok, aby wycisnąć z niego jak najwięcej? Przekonaj się!

Planery 2023 – zacznij od podsumowania starego roku

Planowanie przyszłych sukcesów musisz rozpocząć od przeanalizowania tego, co udało Ci się osiągnąć w mijającym roku, a w czym Ci się nie powiodło. Znalezienie przyczyn sukcesów i porażek pozwoli Ci skuteczniej rozpisać kolejne cele do zrealizowania. Dlatego przy wyborze planera na nowy rok zwróć uwagę szczególnie na planery 2023, które zawierają rubrykę do podsumowania poprzedniego roku. Organizer-kalendarz 2023, który spełni ten warunek znajdziesz w Make It Easy.

Planer dzienny 2023 – wykorzystaj efektywnie każdą godzinę nadchodzącego roku

W 2022 roku każdy Twój dzień był wyścigiem z czasem i nic nie zapowiada tego, aby nadchodzący rok miał być inny? W takim razie zdecyduj się na planer dzienny 2023 – każdy dzień roku jest w nim rozpisany na osobnej stronie. Dzięki temu nie umknie Ci żadne spotkanie, żadne zadanie, obowiązek do wykonania czy cokolwiek innego, co masz w planach. Dzienny planer 2023 umożliwi Ci efektywne wykorzystanie każdej godziny w roku. Zacznij planować, a przekonasz się, że będziesz mieć o wiele więcej czasu – wszak czas zorganizowany i zaplanowany w magiczny sposób się wydłuża. Z pewnością znajdziesz go więcej na odpoczynek, przyjemności lub samorozwój.

Planer tygodniowy 2023 – dla mniej zabieganych

Nie musisz planować każdego dnia co do godziny, ale każdego tygodnia wypadają Ci rzeczy, o których po prostu nie masz prawa zapomnieć? Odpowiedni będzie dla Ciebie planer tygodniowy 2023. Dwie sąsiadujące ze sobą strony to dokładna rozpiska całego tygodnia, która umożliwi Ci zapisanie wszystkich najważniejszych wydarzeń i rzeczy do zrobienia, jakie czekają Cię w nadchodzącym tygodniu.

Ciągle nie masz przekonania, czy warto korzystać z planera? Twoje wątpliwości rozwieje artykuł Planowanie czy spontaniczność? 5 powodów, dla których warto otworzyć planer!

Wybierz najlepszy planer 2023 i zacznij

Najlepsze planery 2023 znajdziesz w Make It Easy. Jakość ich wykonania sprawi, że po roku intensywnego użytkowania wciąż będą prezentować się elegancko, a wiele praktycznych rubryk i kart pozwoli Ci kontrolować każdy aspekt swojego życia w nadchodzącym roku.

Planuj nie tylko każdy swój dzień lub tydzień, ale także finanse, czas wolny, aktywność fizyczną czy posiłki. Cel zapisany to cel zrealizowany – ta maksyma przyświeca każdemu, kto każdego roku pod koniec grudnia przegląda swój roczny planer i czerpie ogromną satysfakcję z tego, że kolejny rok mogą zaliczyć do udanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here